HABERLER

TRABZON SEMİNERİ

Firmamız ve Aktif İnşaat ortaklığında Trabzon’da tanıtım semineri düzenlendi. Seminere çok sayıda kişi katıldı. Aktif İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Olgun Demircan ve Formül Plastik Yurt İçi Satış ve Pazarlama Direktörü Fahri İnat, Artvin, Rize, Trabzon, Gümüşhane ve Bayburt’dan gelen misafirleri ile tek tek ilgilendi.

06.03.2020

YETKİLENDİRİLMİŞ YÜKÜMLÜ SERTİFİKASI

Hak etmiş olduğumuz Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası'nı, İstanbul Gümrük ve Ticaret bölge müdürü Halil İbrahim Bozkurt, bizzat yönetim kurulu başkanımız sayın Haydar Şahin ve genel müdür yardımcımız Fahri KUMRUL'a taktim etmiştir.

18.12.2019

FORMÜL PLASTİK İÇ PİYASADAKİ HACMİNİ BÜYÜTÜYOR

2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da yatırımlarına devam ettiklerini belirten Formül Plastik genel koordinatörü Tarık Şahin, son dönemlerdeki süreçlere ilişkin bazı bilgilendirmelerde bulundu.

18.12.2019

PROFESYONELLERİN İLK TERCİHİ FORMÜL

Formül'den yeni bir adım daha; Formül, PVC atık su boruları ve ek parçaları üretimine başlıyor. Atık su boruları, 50mm - 200mm çapında, yüzlerce Avrupa menşeili makine muflan ve conta olarak üretilmektedir.

18.12.2019

30 YILLIK KALİTE HİKAYESİ

Formül yakın zamanda çok büyük yenilikler ve atılımlar yapmıştır. Bunlardan bir tanesi ayrıcalıklı bir konuma sahip Çerkezköy-Veliköy yerleşkesinde bulunan kendi mülkiyetindeki yeni tesis binasına taşınmasıdır. Organize sanayi bölgelerinde yer alan son derece modern işletmelerimiz, tamamen Avrupa standartlarına göre inşa edilmiştir.

18.12.2019

VAN SEMİNERİ

Van'da düzenlenmiş olan seminerimizden görüntüler. Seminerde ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Şimdi olduğu gibi gelecekte de sizlere her zaman yeniliğin ve kalitenin temsilcisi olmaktan mutluluk duyacağız.

18.12.2019

DENİZLİ SEMİNERİ

Denizli'de düzenlenmiş olan seminerimizden görüntüler. Seminerde ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Şimdi olduğu gibi gelecekte de sizlere her zaman yeniliğin ve kalitenin temsilcisi olmaktan mutluluk duyacağız.

18.12.2019

FORMÜL PLASTİK DUBAI BIG 5 FUARINDA

Formül Plastik ve Metal Sanayi A.Ş. olarak, DUBAI BIG FIVE fuarının ikinci günü de dikkat çekmeye devam ediyoruz. Sizleri de bekleriz.

18.12.2019

NAMIK KEMAL ÜNIVERSİTESİ ENDÜSTRI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE BİRLİKTEYDİK

Bu hafta Namık Kemal Üniversitesi gençlerimiz ile birlikteydik. Hem ürünlerimizi inceledik hem de çok keyifli vakit geçirdik. Bütün öğrencilerimize çok teşekkür ederiz.

18.12.2019